Šapčani startovali pobedom

VK “Šabac” (Šabac) – VK “Primorac” (Kotor) 15:6 (3:1; 3:2; 5:1; 4:2)

Gradski bazen Šabac. Sudije: Stanko Ivanovski i Nenad Golijanin. Delegat Željko Ragač. Isključenja: VK “Šabac” (8), VK “Primorac” (10).

VK “Šabac”: Filipović, Eraković (2), Marković (2), Repanović, Ramirez, Vasić (1), Rogač (1), Gomes da Silva (1), Ilić, Vučinić (3), Matković, Velkić (3), Vukadinović, Radulović (2).

VK “Primorac”: Kralj, Drašković (2), Vukasović, Gopčević, Mačić, Sečulić, Šćekić,

Stanojević, Perković (3), Milić, Matković (1), Kedi, Isljamović, Raichel.

Šabac, 21. septembar: Šabački delfini su pobedom od 15:6 nad “Primorcem” iz Kotora otvorili novu vaterpolo sezonu u Triglav A1 regionalnoj ligi. Šapčani su poveli u četvrtom minutu sjajnim pogotkom Petra Velkića a dva minuta kasnije izjednačio je Drašković. Od tog trenutka domaća ekipa preuzima inicijativu i preuzima potpunu kontrolu nad utakmicom.