U našem gradu od 19. do 21. januara odigrava se treći turnir Regionalne vaterpolo lige koji će okupiti elitu srpskog vaterpola: „Novi Beograd“, „Radnički“, „Crvenu Zvezdu“, „Partizan“ i „Šabac“, uz gostujuću ekipu „Mladost“ iz Zagreba.
Vaterpolo elita u Šapcu
-
od Podrinske

- Categories: Sport
Related Content
„Delfini“ osvojili osam medalja
od
Podrinske
25/06/2026
Šabački asovi briljirali na svim frontovima!
od
Podrinske
25/06/2026
Mačva počela pripreme, stiglo i prvo pojačanje u napadu!
od
Podrinske
19/06/2026
Četiri srebra i dve evropske norme
od
Podrinske
19/06/2026
Žarko i Marko zaokružili sjajan vikend u Portugalu!
od
Podrinske
19/06/2026